Biografia

Marta Kruk 

 

Wokalistka, autorka tekstów, właścicielka Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny  PVC( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq . 

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.  Ma na swoim koncie singiel ”Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci” , autorską płytę EP pt.” My śni My” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. ”Cherish dreams”.

 

Swoją drogę na scenę rozpoczęła już jako nastolatka koncertując w towarzystwie zawodowych muzyków, wykonując światowe i polskie standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z filmów, musicali, muzykę pop i rock.

 

 Po licznych przeprowadzkach osiedliła się na stałe w Gdańsku, jak zawsze marzyła i tutaj skupiła się na zbudowaniu zawodowej ekipy muzyków, u boku których miała szanse rozwinąć swoje umiejętności i wdrożyć w życie projekty muzyczne. Przez kilka lat współpracy ze znakomitymi muzykami wykonała setki koncertów, występów, zyskując rzeszę zadowolonych odbiorców.

 

Od 2019 roku, wraz z producentem muzycznym Krisem Górskim, pracuje nad realizacją autorskiego albumu pt. ”Meteoryt”, w ramach którego w czerwcu 2022 ukazał się debiutancki singiel Zawsze Chciała Być Facetem.

W międzyczasie wystąpiła u boku Krzysztofa Jaryczewskiego z jego Oddziałem Zamkniętym na Festiwalu Top of the Top w Operze Leśnej w Sopocie oraz w Teatrze Leśnym.

 

 

W październiku 2022 r. ukazał się drugi singiel promujący płytę – Dookoła Zamiast do Celu. Jako nagranie bonusowe na płycie pojawi się utwór Ogrzej Zimę Miłością, którego premiera miała miejsce 8 grudnia 2022.  W planach kolejne single oraz  wydanie albumu ‘’Meteoryt’’

 

 

Udzieliła wielu wywiadów dla prasy, radio i TV…..

Single rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych w Polsce i za zagranicą