Biografia

Marta Kruk 

Wokalistka, autorka tekstów i wierszy, właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny  PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq . Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.  Ma na swoim koncie singiel ”Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci” , autorską płytę EP pt.” My śni My” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. ”Cherish dreams”.

Od 2019 roku , wraz z producentem muzycznym Krisem Górskim, pracuje nad realizacją autorskiego albumu pt. ”Meteoryt”, w ramach którego w czerwcu 2022 ukazał się debiutancki singiel Zawsze Chciała Być Facetem.

Lato 2022 to szereg koncertów plenerowych, wokalistka wraz z muzykami koncertowała m.innymi w Teatrze Leśnym w Gdańsku, na Jarmarku Dominikańskim ,Gdyni, Czarnej Wodzie czy Przywidzu.

W międzyczasie wystąpiła u boku Krzysztofa Jaryczewskiego z jego Oddziałem Zamkniętym na Festiwalu Top of the Top w Operze Leśnej w Sopocie.

W październiku 2022 r. ukazał się drugi singiel promujący płytę – Dookoła Zamiast do Celu. Jako nagranie bonusowe na płycie pojawi się utwór Ogrzej Zimę Miłością, którego premiera zaplanowana jest w grudniu 2022. Pełnego krążka możemy się spodziewać w 2023 roku.

error: Content is protected !!
pl_PLPolish